Виготовлення пам'ятників з граніту та мармуру харків

На сьогоднішній день виготовленням гранітних пам'яток у Харкові займаються багато фірм. Постає питання, чому саме ми? Кожна людина дуже трепетно ставиться до пам'яті дорогих для її серця людей, що пішли з життя. Повага та любов до тих, хто пішов, втілюється у пам'ятниках.

 Найголовніше пам'ять про людину, адже якщо про людину пам'ятають, вона назавжди залишається жити в серцях її близьких. Наша фірма вже багато років займається виготовленням гранітних пам'ятників у Харкові, ми продовжуємо традиції виготовлення пам'ятників з натурального каменю, гарантуємо індивідуальний підхід до виготовлення кожної надгробної пам'ятки, наші художники тонко та акуратно зобразять портрет вашої близької людини, співробітники допоможуть з вибором пам'ятника чи іншої продукції. за каталогами допоможуть підібрати індивідуальний проект надгробка.

Необхідно дуже відповідально підходити до художнього оформлення пам'ятника, на ньому можуть бути окрім фото: епітафія, квіти, хрест. Ці атрибути наносяться граверами, це дуже відповідальна справа та потребує відмінної підготовки. У нашій майстерні працюють лише висококваліфіковані гравери, які можуть нанести будь-яке зображення або будь-який інший елемент за вашим бажанням.

Ми чітко виконуємо всі пункти договірного зобов'язання, гарантуємо помірні ціни та мінімальні терміни виготовлення надгробної пам'ятки з граніту.